Artaş İnşaat

Konu, 'Gayrimenkul Sektöründeki Firmalar' kısmında newhome tarafından paylaşıldı.

 1. newhome

  newhome Yönetici Yetkili Kişi

  Artaş İnşaat
   
 2. mr. robot

  mr. robot Daimi Üye

  Süleyman Çetinsaya tarafından kuruldu. Başlıca faaliyet alanı olarak gayrimenkul geliştirme, perakende ve turizm sektörüdür.
   
 3. Süleyman Çetinsaya “2017 yılı da bizlerin daha da hız kazanacağı ve büyüyeceği bir yıl olacaktır. 2017 yılındaki yatırımlarımıza daha da ağırlık vererek 5 yeni projeye başlıyoruz. Avrupa Konutları Yamanevler, Avrupa Konutları Arıcılar, Avrupa Konutları Kale 2, Avrupa Konutları Atakent 4 B ve Avrupa Konutları Atakent 4 C projelerimizle birlikte 10 şantiyede 6 binin üzerinde çalışanımızla faaliyetlerimize aralıksız devam edeceğiz.” diye konuştu.

  2017 PROJELERİ

  Ümraniye’de hayata geçirilecek Avrupa Konutları Yamanevler projesinde 480 bin metrekare toplam inşaat alanıyla, 1.669 konut ile ofis ve ticari üniteler yer alacak. Proje, 285 bin metrekare toplam satılabilir alana sahip.
  Avrupa Konutları Kale projesinin yanı başında projelendirilen Avrupa Konutları Kale 2 projesi, 83 bin metrekare toplam inşaat alanıyla 270 konut ve ticari ünitelerden oluşacak. Projenin satılabilir alanı ise 45 bin metrekareyi buluyor. Avrupa Konutları Arıcılar’ın ilk etabında 125 bin metrekare toplam inşaat alanında, 384 konut ve ticari üniteler yer alacak. İlk etabın satılabilir alanı ise 68 bin 500 metrekareye sahip.

  Avrupa Konutları Atakent 4 projesi A etabına 2017’de B ve C etapları ekleniyor. Projenin A etabında 517, B etabında 430 konut, C etabında ise 270 konut olmak üzere toplam 1.217 konut ve ticari üniteler yer alacak. Geleceğin Bağdat Caddesi olarak nitelendirilen bir noktada konumlanan proje; A, B ve C etaplarıyla beraber toplam 254 bin metrekare toplam inşaat alanı ve 165 bin metrekare satılabilir alana sahip.
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş