Basyapit Dragos

Konu, 'Kartal' kısmında ArGe tarafından paylaşıldı.

 1. ArGe

  ArGe Aktif Üye

  [​IMG]
  Daha fazla ev...
  İstanbul’un aileler için tasarlanan ilk rezidansı Başyapıt Dragos’ta bir evden beklediğiniz ne varsa çok daha fazlası var.

  [​IMG][​IMG]

  EVLER
  Daha fazla metrekare
  Başyapıt Dragos’ta, yaşam kalitenizi artırmak için ferah ve geniş evler tasarladık. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelerimizi, bahçe ve çatı dublekslerimizi, hepsini emsallerinden daha geniş ve kullanışlı olacak şekilde tasarladık. Ufacık odalardan oluşan kullanışsız bir daireye değil, içinde yaşamaktan keyif alacağınız geniş ve kullanışlı bir eve sahip olun istedik.

  [​IMG]
  Daha fazla manzara
  Bir yanınızda engin Marmara Denizi’ni inci bir kolye gibi süsleyen İstanbul’un dillere destan Adalar’ı, diğer yanınızda yemyeşil Dragos Tepesi. Başyapıt Dragos’ta bir ev aldığınızda, aynı zamanda İstanbul’un en güzel manzaralarından birine de sahip olacaksınız.

  [​IMG]
  Daha fazla kalite
  Başyapıt Dragos’ta evlerimizi en kaliteli malzemelerle inşaa ediyoruz. Yer döşemelerinden banyo aksesuarlarına, mutfak dolaplarından ankastre ekipmanlara kadar yalnızca en iyi markaların ürünlerini tercih ediyoruz. Evinizi zevkinize göre tasarlamanıza olanak veriyoruz. Daha keyifli, daha konforlu, en önemlisi “size özel” bir evde yaşamanız için…

  [​IMG]


  ÇEVRE
  OLANAKLAR
  ÇOCUKLAR
  YATIRIM


  BİZ KİMİZ?
  Başyazıcı Grubu, 1953 yılında kurulmuş, Türkiye ve uluslararası arenada başta gıda olmak üzere besicilik, inşaat, AVM, turizm, perakende, enerji ve tekstil gibi pek çok farklı sektörden faaliyet alanı ile değer yaratarak ekonomik, sosyal ve kültürel büyümeye katkıda bulunmuş, Kayseri’nin öncü firmasıdır.

  Anadolu’da, İpek Yolu’nun önemli kavşaklarından biri olan Kayseri’de hayat bulan Başyazıcı Grubu, global perspektif çerçevesinde gerek Türkiye’de gerekse uluslararası alanda talep ve beklentilerin daima ötesini sunmayı ilke edinerek merkezine aldığı insanı, yaşam kalitesini yükselterek yüceltir. Bu sebeple Başyazıcı’nın faaliyet gösterdiği her alan yaşama sunulan bir çözüm merkezi ve değer niteliği taşır.

  Başyazıcı daima gelişime ve yeniliklere açık olup genişlemiş, iş ortakları ve çalışanları ile birlikte güven ve uyumla harmanlanmış, çalışma anlayışı ve grup felsefi ile bütünlenmiş, sunduğu ürün ve hizmetleri taşıdığı hudutlarla da küresel boyuta erişmiştir.

  Başyazıcı “Odağına insanı koyar” ve ilhamını insandan alır. Bu doğrultuda kaliteye adanmış bir çalışma prensibi ve sürdürülebilir değer artışı hedefi ile de sürdürülebilir kalkınmayı desteklerken, gelecek nesillere de güvenli ve her alanda artı değer kattığı bir yaşam bırakmayı hedeflemektedir.


  GALERİ
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]

  VİDEO

  LOKASYON

  [​IMG]
  Başyapıt Dragos, konumunun merkezinde bulunan özelliği ile okullar, hastaneler ve alışveriş merkezlerini etrafında bulundurur.
   
 2. ArGe

  ArGe Aktif Üye

  Mabco inşaat olarak geçtiğimiz ay satis muduru ilani çıktılar...
  Tam olarak dap adam kulenin yanında...
  İş görüşmesine giden bir kadin arkadaşıma kayserili patron mahmut başyazıcı (buyrun burdan yak oturuş pozisyonunda olup ) nerelisin kocan nereli anan nereli baban nereli diye giriş yapmış. :eek::D
  Ve devamında da satarmiyiz? Kaçtan satarız m2 8000 TL den gider mi diye sapan saçma bir görüşme yapmis:confused:
   
 3. ArGe

  ArGe Aktif Üye

  Merakımdan aradım ne yapıyorlar ne ediyorlar diye satış müdürü olarak fatih beyi almislar ( ege yapi pega dan) Not bıraktım 3 gun geçti halen arayacaklar :cool:
   
  Son düzenleme: 17 Şubat 2017
 4. malkara lordu

  malkara lordu Daimi Üye

  rander ı paint te mi çizmişler.
   
 5. ArGe

  ArGe Aktif Üye

  Hiç zorlanmadim, Aynen copy paste
   
 6. Sizin dilinize düşmemek lazım, ne kadar acımasızsınız :) vaziyet planı hariç render'lar iyi bence.
   
  starbucks bardaklı adam bunu beğendi.
 7. malkara lordu

  malkara lordu Daimi Üye

  1+1 NET 64,26 BRÜT 85,58 M2 FİYAT6.089 ₺ FİYAT - 521.084 ₺
  2+1 NET 103,63 BRÜT 165,54 M2 FİYATI 6.120 ₺ FİYAT - 1.013.085 ₺
  3+1 NET 120,01 BRÜT 190,4 M2 FİYATI 6.378 ₺ FİYAT - 1.214.346 ₺

  MANZARA GÜZEL KABASI BİTMİŞ PAZARLAMA ZAYIF HATTA YOK. BAKALIM GÖRECEĞİZ
   
Yüklüyor...
Benzer Konular
 1. mr. robot
  Cevaplar:
  1
  Okunma:
  434
 2. Niko
  Cevaplar:
  0
  Okunma:
  425
 3. Niko
  Cevaplar:
  0
  Okunma:
  408
 4. Niko
  Cevaplar:
  0
  Okunma:
  428
 5. Niko
  Cevaplar:
  2
  Okunma:
  560
 6. Niko
  Cevaplar:
  1
  Okunma:
  672
 7. Niko
  Cevaplar:
  1
  Okunma:
  487

Sayfayı Paylaş