Bulut İnşaat

Konu, 'Gayrimenkul Sektöründeki Firmalar' kısmında trgy tarafından paylaşıldı.

 1. trgy

  trgy Yönetici

  Bulut İnşaat
   
 2. mr. robot

  mr. robot Daimi Üye

  1987 yılında kuruldu bugüne kadar 11 proje hayata geçirdi.

  *Bulut İnşaat Konut Projeleri
  Evviva Green City, Evviva Real City, Evviva inci, Evviva Nirvana, Evviva Lavinium

  *Bulut İnşaat Residence Projeleri
  Evviva Queen, Evviva Home, Evviva Yaşam Merkezi, Evviva Gold, Evviva Residence, Evviva Tower, Evviva Gümüş City, Evviva Millenium
   
 3. tarik

  tarik Daimi Üye

  Türkiye ve Kıbrıs'ta ardında yüzlerce mağdur bırakarak kayıplara karışan, Bulut İnşaat Direktörü Temel Bulut için tutuklama kararı çıktı.

  İstanbul Esenyurt’ta hayata geçirdiği 10 konut projesi ve KKTC'de de Evviva Lavinium Sitesi ile büyük vurguna imza atan Bulut İnşaat’ın teslim etmesi gereken binlerce dairesi bulunuyor.

  KKTC'de Bulut İnşaat'tan ev alan 400 kişi evinin tapusunu alamazken, 150 kişi de ödediği halde evine sahip olamadı. Bazı vatandaşların parasını ödediği evlerin inşaatına bile başlanmazken, yıllardır yarım inşaat şeklinde duran evler de var…
   
 4. hodor

  hodor Aktif Üye

  Akıllanmıyoruz Millet olarak. Bu firma anneler gününe özel, 23 nisana özel, karpuz festivaline özel gibi nedenlerle % 50'ye var indirimlerle reklam yapıyordu. Kar marjı % 25 civarında olan bir sektörde % 50 indirim ne demek, batacağı belli zaten. Labirent kısa peynir büyükse fare bile durup düşünüyor, biz de fırsat de millet elde tuzluk koşar hemen. Ne diyelim, geçmiş olsun.
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş