Didim Fatih Emlak
Didim Altınkum Akbük ve Akyeniköy bölgelerinde satılık gayrimenkul üzerine hizmet vermekteyiz. Yaz kış açık olan firmamız , satılık arsa ve her türlü yazlıklar konusunda her zaman yanınızda.
15 yıllık tecrübemiz ile didimde satılık arsa aramalarınızda buradayız. Didim satılık arsa dediğimizde , oldukça fazla alternatiflerimiz bulunmakta. Didim merkez, Didim'e bağlı Akbük mahallesi , Akyeniköy sınırları içinde bulunan Yeşiltepe, Seyrantepe, Bozseki ve Balova arsaları bulunmaktadır. Son yıllarda Didim bölgesinin ön plana çıkmasıyla, saydığımız her bölgedeki arsalar oldukça revaçta ve yatırım getirisi yüksek durumdadır. Fakat arsa arayışlarımızda aradığımız arsayı hangi özelliklerde ve ne istediğimizi anlamış ve karar vermiş olmamız önemlidir; kaç metre kare olacak, imar durumu ne kadar olacak, apartman arsası mı yoksa villa arsası mı? , mevkisi neresi olacak, önceliğimiz denize yakınlık mı? , merkezde mi?, sessiz doğa ortamında mı? . Belli kriterlere karar verdiğimizde yatırımımızdan sağlayacağımız yarar daha fazla olacaktır.
Didimde satılık yazlık dediğimizde oldukça fazla çeşit ile karşılaşırız. Villa, dubleks, kat dubleksi ve daire olarak anahatlarda ayırabiliriz. Ancak bunların alt kategorileri dediğimizde , aslında arsaya benzer şekilde ne aradığımız, ihtiyaçlarımıza ne uygun ve yazlık mı yazkış oturuma uygun gayrimenkul mü sorularının cevabını bulursak sağlayacağımız fayda en üst seviyede olacaktır. Didim yazlık olarak düşünüldüğünde siteler, merkezde daireler, denize yürüme mesafesinde olan villalar ve tamamen doğa içinde şehirle alakası olamayan bahçeli villalar bulunmakta. Bunlarda binaların yeni olaması ve yaşı her zaman fiyatı değiştiren faktörlerden biridir.
Aslında yazlık olarak bilinen bir şehir Didimde satılık emlak olarak düşünsekte burada yaz kış hayatın oldukça fazla olduğunu bilmekte fayda var. Yazlık olarak düşünen misafirlerimiz içinse can alıcı konu ne aradığımız, bizim ihtiyacımız olan şeyler,ne için satın almak istememiz, bütçemiz ve ve aradığımız gayrimenkulün ihtiyaçlarımızı ve hayallerimizi karşılayıp karşılayamayacağı. Eğerki gayrimenkul arayışında olan misafirlarimiz bunları netleştirirse , kendilerine sağlayacağı fayda en üst düzeyde olacaktır.

Didim Fatih Emlak
didimfatihemlak.com

Dosya Eklentileri

Son gönderiler