Dky İnşaat

Konu, 'Firmalar' kısmında Admin tarafından paylaşıldı.

1. Admin

Admin Admin Yetkili Kişi

DKY İnşaat, İbrahim Dumankaya ve oğlu Ali Dumankaya’nın Dumankaya'dan ayrıldıktan sonra kurduğu şirkettir.
    Dumankaya İnşaat’ın kurucuları İbrahim Dumankaya ve Halit Dumankaya 50 yıldan fazla süren birlikteliklerini, 31 Mayıs 2013 tarihinde sona erdirdiler. İbrahim Dumankaya ve Halit Dumankaya’nın gruba ait şirketlerdeki hisselerinin paylaşımının ardından, iki aile ayrı yönetim yapıları altında ticari faaliyetlerini sürdürmeye başladı.
    Yeni yapılanmaya göre İbrahim Dumankaya, 'DKY İnşaat, DKY Otomotiv, DKY Sigorta, Dumankaya Yapı Malzemeleri şirketlerini aldı.

malkara lordu bunu beğendi.
  2. malkara lordu

malkara lordu Yönetici Yetkili Kişi

finansal açıdan banka kredilerini çözmekte problem yaşıyorlar. müşteriye konut satılıyor kredi sürecinde 1 ayı geçiyor limit bulmaları tabi hal böyle olunca 15 satış 10 iptal ve soru işaretleri oluşuyor firma hakkında. büyük ihtimalle küçülmeye gidip ataman inşaat gibi tek blok apartmanlar yapabilirler bağdat caddesi aksında. ha bir de metropolis inşaat var ortaklarından kendilerinin kartal metro çıkışında metrowin isimli projeleri var bir türlü satıp içini dolduramadıkları ofis projesi alt dükkanını da HALİL BÜFE diye bir yere kiralamışlar yada satmışlar binaya vizyon katmış :) ya arkadaş bu mantık nedir ? ataman inşaatın ATAMAN KARİNA projesininde ticarilerini otocamcı ve lastikçiye satmış yada kiralamışlar e ben daha ne diyeyim sanayi mi bu yaa bu mudur yani. sonra müşteri diyorki 4 yıl önce 250 bine 2+1 aldım hala 250 bin e çok beklersin daha

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş