MANZARA ADALAR

Konu, 'Kartal' kısmında malkara lordu tarafından paylaşıldı.

1. malkara lordu

malkara lordu Daimi Üye

MANZARA ADALAR
    İŞ GYO
    444 7496
    KARTAL
    36.724
    313.500
    950
    3.614 TL
    1+0
    1+1
    2+1
    3+1
    4+1

EV TİPLERİ MİN. M2 MAX. M2 ADET MİN. FİYAT MAX. FİYAT
    1+0 62 292.000 ₺
    1+1 88 97 408.600 ₺ 510.000 ₺
    2+1 130 166 591.520 ₺ 840.000 ₺
    3+1 199 229 950.000 ₺ ##########
    4+1 292 1.556.463 ₺
    EV TİPLERİ MİN. M2 MAX. M2 ADET MİN. FİYAT MAX. FİYAT
    1+0 62 4.710 ₺
    1+1 88 98 4.643 ₺ 5.258 ₺
    2+1 130 166 4.550 ₺ 5.060 ₺
    3+1 199 229 4.774 ₺ 4.869 ₺
    4+1 292 5.330 ₺
    4.899 ₺
    DEKORASYONLU
    Mar.18
    KDV DAHİL DEĞİL
    12 ADET ÖDEME PLANI MEVCUT EN FAZLA VADE 36 AY

2. Komutan Logar

Komutan Logar Yönetici

KONUT ADEDİ : 975
    ARAZİ ALANI : 77.000 m2
    TOPLAM İNŞAAT ALANI : 313.500 m2
    DAİRE TİPLERİ : 1+0,1+1, 2+1 ,3+1, 4+1 D ORTALAMA m2 BİRİM FİYATI : 4.899 TL
    TESLİM TARİHİ : MART 2018
    SATIŞ/STOK ORANI : %45

3. Komutan Logar

Komutan Logar Yönetici

4. malkara lordu

malkara lordu Daimi Üye

satışını emekli teyzelerin yaptığı proje. 20 tane ödeme planı vardı geçen yıl %20 peşin %80 krediyi ters çevirip 2. ödeme planı diye sunuyolardı . hep dale don dale :)

5. cmspaceman

cmspaceman Üye

İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. (İş GYO) tarafından İstanbul Anadolu Yakası konut projeleri, Kartal projesi olarak öne çıkan prestijli inşaat projesi Manzara Adalar inşaatı sürüyor.

İŞ GYO projesi Manzara Adalar kampanyalı konut satışı kapsamında "Adalar Manzarası"na sahip evlerinde KDV yükünü hafifletecek kampanyasına başlarken, proje hakkında fiyatlar ve ödeme bilgilerini aşağıdan ulaşabilirsiniz.

31 Mart tarihine kadar geçerli olan GYODER Tarihi Fırsat Kampanyası ile Manzara Adalar projesinden ev alanlar KDV ödemesini yüzde 8 olarak yapacak.

Manzara Adalar 1+0’dan 5+1’e kadar değişen farklı konut seçenekleri, sahil şeridine 1,5 kilometrelik yürüyüş mesafesi ve yeşillikler içindeki konumuyla her anı ilham dolu bir yaşam için tasarlandı.

Manzara Adalar konut fiyatları, ödeme bilgileri

406 bin TL'den başlayan konut fiyatlarıyla bölgedeki prestijli projelerden farklı özel lokasyonu sayesinde ev sahibi olmak isteyenlerin beğenisine sunuluyor.

İstanbul’un kalbinde huzurlu bir hayatın kapılarını sizlere açan Manzara Adalar, Marmara Denizi ve Adalar manzarasını eşsiz bir şekilde sunan projede, üçü konut, ikisi ofis ünitelerinden oluşan toplam beş bloğu ve ticari alanlarıyla İstanbul’un eşsiz noktalarından birinde yükseliyor.

Ulaşımın kalbinde yer alan proje, lokasyon itibariyle yüksek yatırım değerine sahip. Ayrıca hayallerden ilham alarak tasarlanan proje,herkese İstanbul’un yeni gözdesi Kartal’da huzurlu bir hayatın kapılarını açıyor.

Kartal (Sahile ve Kartal Köprüsüne 1,2 km mesafede) konumlandırılan İş GYO projesi, Manzara Adalar toplamda 975 adet daireden oluşuyor.

Açık/Kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu ve botanik sus havuzları, fitness center ve spa alanı, hobi odaları, çocuk kulübü, yürüyüş parkurları ve çok amaçlı spor kompleksini içinde barındıran yaklaşık 2.500 m2'lik sosyal tesis alanıyla, 7/24 özel güvenliği, kapalı otopark alanı ve her daire için ayrılmış yaklaşık 3m2'lik depolarıyla Manzara Adalar, keyifli ve güvenli bir hayat için planlandı.

Manzara Adalar'da, keyifli yaşamın yani sıra ulusal ve uluslararası seçkin şirketlere ev sahipliği yapacak yaklaşık 46.000 m2 kiralanabilir alana sahip 2 ofis bloğu bulunuyor. Restoran, kafe ve market alanlarıyla her turlu ihtiyaca karşılık verecek olan Manzara Adalar, ayrıca cadde mağazacılığı ile İstanbul Kartal'ın en güzel lokasyonda inşaa edilen tam bir karma proje olarak öne çıkıyor.

6. cmspaceman

cmspaceman Üye

• Özel üniversitelerin yanı sıra Manzara Adalar projesi yakın lokasyonunda devlete ait okullar ve eğitim kurumları yer alıyor.
    • Kartal ilçesinde başta devlet hastanesi olmak üzere Manzara Adalar projesi yakınlarında çok sayıda özel hastaneler hizmet vermekte.
    • Kartal ve bölgesine hizmet veren çok sayıda alışveriş merkezi Manzara Adalar projesine yakın bir konumda bulunuyor.

7. cmspaceman

cmspaceman Üye

Başlangıç Tarihi:30 Eylül 2015
    Teslim Tarihi:31 Mart 2018
    Fiyat Aralığı:406 Bin 656 TL
    Metre Kare:88 m² - 266 m²
    Daire Tipleri:1+0,1+1,2+1,3+1,4+1
    Konut Sayısı:975
    İnşaat Alanı:313 Bin 500 m²
    Satış: Devam Ediyor

8. cmspaceman

cmspaceman Üye

• İnşaat Devam Ediyor
    • Toplu Taşıma
    • Açık Otopark
    • Kapalı Otopark
    • Yeşil Alan
    • 24 Saat Güvenlik
    • Alışveriş Merkezi
    • Restaurant
    • Hamam
    • Sauna
    • Spa Merkezi
    • Spor Salonu
    • Tenis Kortu
    • Basketbol Sahası
    • Yürüyüş AlanlarıVoleybol Sahası
    • Eğlence Merkezi
    • Açık Yüzme Havuzu
    • Kapalı Yüzme Havuzu
    • Çocuk Yüzme Havuzu
    • Çocuk Parkı
    • Mağaza/Ofis
    • Futbol Sahası
    • Cafe
    • Bisiklet Yolu
    • Fitness Salonu
    • Sosyal Tesis

9. cmspaceman

cmspaceman Üye

VAZİYET PLANI

10. ArGe

ArGe Aktif Üye

Bilen varmiydi bilmiyorum ama
    İş gyo proje inşaatını Antyapi yapıyormuş ben yeni duydum ve sasirdim:eek:

cmspaceman bunu beğendi.
  11. yazan bayan

yazan bayan Daimi Üye

Manzara Adalar’da yüzde 5 peşinat ve 0.19 faiz fırsatı - yazıyor iletişimlerinde.

12. cptposeidon

cptposeidon Yeni Üye

Bu projeye 200mt mesafede 3 katlı 5 yıllık binanın 2. Katında 110m2 net dairemi satıp 1+1 almayı düşünüyorum

malkara lordu bunu beğendi.
  13. osiris666

osiris666 Daimi Üye

Sakıncası yoksa fiyat bilgisi de paylaşabilirmisiniz? satmak istediğiniz gayrimenkulün varsa bir ilan linki buradan paylaşabilirsiniz. Ayrıca 1+1 almaktan bahsetmişsiniz. Düşündüğünüz bir lokasyon ve bütçe aralığı belirtebilirseniz diğer üyelerde bu konuda bilgilendirme yapabilirler bilginiz olsun.

Son düzenleme: 22 Nisan 2017
  14. Admin

Admin Admin Yetkili Kişi

15. malkara lordu

malkara lordu Daimi Üye

öncelikle günaydın. dairenizi konumlandırmamız açısından ( niteliği , kat planı , bölge muadil fiyatları vs ) ürünün bilgilerini paylaşabilir iseniz hızlı bir bilgilendirme geçebiliriz.kartal bölgesi ile ilgili analizlere ve gerekli bilgilere forumumuzdan http://www.gayrimenkulforumu.com/forum/kartal.146/ sekmesinden ulaşabilirsiniz. teşekkürler

16. cptposeidon

cptposeidon Yeni Üye

dairem 3 katlı binada 2.kat güney cephe her katta 2 daire var ....ilana koymadım ama satmak niyetim var ...fiyat olarak ben 110bin$ almıştım 6 yıl önce ozaman kur 1.55 falandı şu anda 400-500binTL arası oda 130bin $ dolar falan
    ben konutlarda bir değerlenme görmüyorum şahsen ...ama satıp bu projeden bakıyorum

17. Admin

Admin Admin Yetkili Kişi

Dolar bazında değerlendirme yapmak hem doğru hem değil. Tüm yatırım araçları dolar bazında köt performans göstermiş durumda. 2014 yılında dolar euro paritesi 1,40 civarında idi, şimdi 1,06 civarında, yani euro da dolar karşısında değer kaybetmiş. İstanbulda belirli bir kesim için üretilen konutta bir arz fazlası oluşuyor, yada şöyle ifade edeyim aslında arz fazlası değil de aynı hedef kitleye üretim yapılıyor ve bu kişilerin alım yapması bekleniyor. Bu kişiler ağırlıklı beyaz yakalalar, bu insanlar ya bir ev almış onun borcunu ödüyor, ya zorlamış ikinciyi almış yatırım yapmış haliyle 10 yıl civarında üçüncü bir alım zor görünüyor. Burada hızlı nüfus artışı ve göç faktörü devreye giriyor, çark bir şekilde dönmeye çalışıyor.

18. osiris666

osiris666 Daimi Üye

Admin'in hem daha önce hemde yukarıda belirttiği gibi döviz cinsi üzerinden değerlendirmeniz sağlıklı olmayacaktır. Yatırım yaptığınız dönemde dolar 1,55 TL iken o dönemin konjoktöründe daha iyi yatırım aracı olarak emtia piyasası, hisse senedi piyasası ve gayrimenkule piyasası revaçtaydı. O dönem yatırım amacıyla dövizden çıkan herkes bu piyasalar yöneldi ve karını maksimize ettiği yerlerden çıkarak diğer yatırım araçlarına yönelmiş oldu.

2011 yılında almış olduğunuz gayrimenkulün TL değeri o sene için 170.000 TL civarındaydı. Siz bu parayı bileşik faize koymuş olsaydınız yaklaşık
    170.000X((1+%10)^6)= ~ 300.000 TL (brüt - vergiler hariç) değere ulaşmış olacaktınız. Buradan bakarsanız da yaptığınız gayrimenkul yatırımının TL bazında net :
    Paranın bugünkü değeri : ~ 300.000 TL
    Gayrimenkulün Bugünkü Değeri : ~ 450.000 TL
    Değer / kazanç oranı : %50 kazandırdığını görebilirsiniz. Sonuç itibari ile gayrimenkul yatırımları orta ve hatta uzun vadede net getiri anlamında her zaman iyi performans sağlayacaktır.

ArGe, Admin ve malkara lordu bunu beğendi.
  19. cptposeidon

cptposeidon Yeni Üye

öncelikle cevaplar için teşekkür ederim...şu an satmakla uğraştığım 3 adet gayrimenkul bulunmakta ilki bahsettiğim kendi evim
    2.si rusya nijnovgorad şehrinde kuzenime ait 1000m2 üzerine inşaa edilmiş 3 katlı ev 2 katı kullanıma uygun 180bin euro ispanyaya yerleşmeyi düşünüyor
    3. ise darıcada yine bir yakınıma ait 1400m2 cadde üzerinde arsa 3.5milyonTL ...
    yanlış anlaşılmasın emlakçı falan değilim ...yeri değil sanırım ama ilgilenen olursa msj atabilir

osiris666 bunu beğendi.
  20. osiris666

osiris666 Daimi Üye

21. osiris666

osiris666 Daimi Üye

22. osiris666

osiris666 Daimi Üye

23. osiris666

osiris666 Daimi Üye

24. osiris666

osiris666 Daimi Üye

Yüklüyor...