Müşteri Kimin Müşterisi

Konu, 'Gayrimenkul Sohbetleri' kısmında malkara lordu tarafından paylaşıldı.

1. malkara lordu

malkara lordu Yönetici Yetkili Kişi

günümüz konut satış ofislerine giren ya da arayan her müşteri şirketin belirli bir reklam pazarlama bütçesi ile dürttüğü kişilerden oluşmaktadır. ( geçerken girenler bu duruma hem dahil hem değil ) bu duruma müşteri şirketin müşterisi olup personel performansı ve finansal veriler için de CRM yada SAP gibi programlar kullanılmaktadır. buraya kadar her şey normal ancak şu müşteriyi çalma çabaları yokmu işte ona bitiyorum. daha önce ahmet e kaydı olanı mehmet e farklı numara ile kaydetmek alıcı ise rezervasyonu eşinize yapalıma kadar çeşitli ekşınlar :) işten ayrılan personelin satışlarının 2 güne kalmadan başka birilerinde kayıt görülmesi ve dahası yaw tamam anladık bu tarz durumları sinpaş başlattıda ki sinpaşta bu yönetici gözünde sizi uyanık ve iyi satışçı yapıyor ( iyi insan değil ) e bi bitirin yani bu saçmalıkları epi topu %0.001 prim alacak amerikayı bir daha keşfe çıkıyor adam

ArGe bunu beğendi.
  2. ArGe

ArGe Aktif Üye

Oo yanlış numara yanlışlıkla oluyor tüm numara aynı son rakam değişik... çok değişik bir durum değil mi köylü kurnazı diyorum ben onlara...
    Ama senin bu tok gozlulugunu anlarim da al bu alıcı diye başka yere yönlendirip satış olması durumunda da sesini çıkartmaman normal değil dostum!

3. malkara lordu

mesele benlik bir mesele değil. kronik problem olma yolunda büyük adımlarla ilerliyor üstelik normalleşmeye başaladı bu durum mesele kafa yapısının bu yönde çalışması

4. osiris666

osiris666 Yönetici Yetkili Kişi

Müşteri kimin müşterisi bilinmez ama kazanan hep "kasa" olacak malkara lordu;)

ArGe ve malkara lordu bunu beğendi.
  5. malkara lordu

hayır işin ilginç tarafı yakında kapalı çarşı hanutçuları gibi esnaf lokantaları gibi yada otogarda adana 20 tl diye bağıran dayıya dönüşecek sistem ben orasındayım müdür :)

osiris666 bunu beğendi.
  6. özkutay

özkutay Yeni Üye

Müşteri Ofisin ve Şirketin müşterisi, primi adil dağıtmayı beceremeyen firmalar utansın

7. METING

METING Daimi Üye

primi aldık da adil dağıtması kaldı, son dönemde değil prim maaşını alabilen şükrediyor.

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş