Okkalar İnşaat

Konu, 'Gayrimenkul Sektöründeki Firmalar' kısmında trgy tarafından paylaşıldı.

 1. trgy

  trgy Yönetici

  Okkalar İnşaat
   
 2. Berat

  Berat Aktif Üye

  78 dairelik Kayra Park, 60 dairelik Tuana Park ve 260 dairelik Arma Park ve Arma Liva projeleri var, teslim edilmiş.
   
 3. yazan bayan

  yazan bayan Aktif Üye

  Okkalar İnşaat,1976 yılında İbrahim Okka tarafından Konya’da kuruldu. İnşaat sektöründe 40 yıllık deneyimi bulunan şirket, bugüne kadar 1 milyon metrekarenin üzerinde konut projesi, iş merkezi ve ticari bina inşa etti. Yatırımlarına Konya’da başlayan şirket, İstanbul’da da şehrin merkezinde yüksek yaşam standartları ve doğa ile uyum sağlayan projeleri hayata geçiriyor.
   
 4. yazan bayan

  yazan bayan Aktif Üye

  Okkalar İnşaat, 2017 yılında dört yeni projeyi hayata geçirecek.

  2017 yılında hedef büyüten Okkalar İnşaat, dört yeni projeyi hayata geçirecek. Okkalar İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Okka; Arma Menta, Arma Modern, Arma Cadde ve Arma Kent projelerini toplamda 200 milyon TL’lik yatırımla gerçekleştireceklerini açıkladı.

  Arma Menta: Aydos Ormanı’nın yanı başında

  Kartal’da 5 bin metrekarelik bir alana inşa edilen Arma Menta, Aydos Ormanı’nın yanı başında yer alıyor. Doğal yaşam konseptinin öne çıkarıldığı proje kapsamında; 22.000 m2 inşaat içerisinde, 2+1 ve 3+1 dairelerden oluşan 158 konut ve 9 ticari alan inşa edilecek. Şehrin merkezinde yüksek yaşam standartları ve doğa ile uyum sağlayan yaşam alanları ile öne çıkan Arma Menta’da, kış bahçesi, açık ve kapalı çocuk oyun alanları, açık havuz, hamam, sauna, buhar odası, fitness center, servis bekleme alanı, kapalı otopark, açık misafir otopark alanları bulunuyor.

  Kartal’ın Soğanlık Bölgesi’nde yer alan ve E5, TEM gibi ana yollara birkaç dakika mesafede inşa edilmeye başlanan proje, metroya da 900 metre mesafede yer alıyor. Öte yandan proje, şehir merkezinde bulunan büyük hastanelere, AVM’lere, üniversitelere ve adliye sarayı gibi önemli kurumlara yakınlığı ile de önemli avantajlar sunuyor.


  Arma Modern ve Arma Cadde: Şehrin merkezinde yükseliyor

  Maltepe’de yer alan Arma Modern projesi toplamda 4 bin 155 m2’lik inşaat alanına sahip. Kapalı ve açık otoparkı olan, 8 kat ve tek bloktan oluşan proje; 95 m2 2+1 ve 105 m2 3+1 olmak üzere toplamda 32 adet daireden oluşuyor.

  Kadıköy’ün Göztepe Mahallesi’nde yer alan Arma Cadde projesi, toplamda 2 bin 795 m2 inşaat alanını barındırıyor. Kapalı ve açık otoparkı olan 12 katlı, tek bloklu proje; 2+1 konseptli 24 daireden oluşuyor. Arma Modern ve Arma Cadde projeleri, merkezi konumları ve yatırımcısına sunduğu avantajları ile ön plana çıkıyor.


  Arma Kent: Konya’nın en değerli bölgesinde yatırım fırsatı

  Konya’nın Selçuklu İlçesi’nde yer alan Arma Kent projesi, toplamda 53 bin 450 m2 inşaat alanına sahip. 3 blok 230 daireden oluşan proje, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerinden oluşuyor. Hamam, sauna, buhar odası, kapalı fitness ve çocuk oyun alanlarının yanı sıra projede; futbol ve basketbol sahaları, fitness park, çocuk oyun alanları, kameriyeler, süs havuzu, yürüyüş alanı ve kapalı-misafir araç parkı da bulunuyor.

   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş