Petra Yapı

Konu, 'Gayrimenkul Sektöründeki Firmalar' kısmında malkara lordu tarafından paylaşıldı.

 1. malkara lordu

  malkara lordu Yönetici Yetkili Kişi

  Petra Yapı 2007 yıllardan bugüne kadar Yurt Dışı ve Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde, konut, işyeri, otel, okul, avm ve plaza projeleri ile faaliyetlerini yürütmüştür. Uzmanlaştığı konut sektörünü temel alan olarak belirlemiş ve sadece bu alanda kaliteyi hedeflemiş ve fark yaratmayı başarmış bir kuruluştur.
  2007 yılından bugüne sadece konut değil yaşam alanı oluşturma anlayışıyla binlerce kişinin yaşamına değer katarak, müşterileriyle kurduğu uzun soluklu güven ilişkisi sayesinde sektöründe fark yaratarak büyümüştür.
  Petra Yapı; estetik,teknoloji ve konfor ile birikim ve deneyimini birleştirerek imza attığı tüm projelerinde satıştan sonra da her zaman yatırımcılarının yanında olmuştur.
  Firmamız teknolojiyi önemseyen, AR-GE faaliyetlerini destekleyen, kalite yönetim sistemine sahip, insan kaynakları politikalarını kurum ve insani değerler çerçevesinde profesyonelce ele alarak yürütmektedir. İnşaat kültürünün uzun yıllar da kattığı tecrübe ile birleştirerek sektöründeki konumunu sürekli güncellemekte, geliştirmekte ve büyütmektedir.

  ÜRETTİĞİ PROJELER TİME LİNE

  time line.png
   
 2. Admin

  Admin Admin Yetkili Kişi

  Bildiğim kadarıyla fiyatlar bölge rayicinin altında, bölgede iyi br bölge, bahtı açık olsun.
   
  malkara lordu bunu beğendi.
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş