Türkerler Holding A.Ş.

Konu, 'Gayrimenkul Sektöründeki Firmalar' kısmında Berat tarafından paylaşıldı.

 1. Berat

  Berat Aktif Üye

  Enerji ve İnşaat alanlarında yatırımları olan şirket. Koç Grubu ile işbirliği yapmışlar.

  Türkerler Holding, Mahall Ankara ve Mahall Bomonti İzmir projelerinin işletmesi için Divan Grubu ile anlaşma imzaladı. Divan, Mahall Ankara ve Mahall İzmir projelerinde ev sahibi olanlara otel konforunda, ev sıcaklığı ve rahatlığı yaşatacak.

  Koç Holding iştiraki Divan Grubu, Türkerler Holding tarafından geliştirilen Mahall Ankara projesinin bir bölümünün ve Kule ofislerin işletmesini, Mahall Bomonti İzmir projesindeki tüm rezidansların, işletmesini “Divan Residence” markası ile üstlenecek.
   
  malkara lordu bunu beğendi.
 2. tarik

  tarik Daimi Üye

  İzmir'e Hastahane ve Tekirdağ Velimeşe'ye Su arıtmada Avrupa'nın en büyük arıtma tesisini kuracaklarmış. Malkara Lordu adamlar senin memleketine yatırım yapıyor, bir iki kelam edersin artık.

  3 Alanda ağırlıklı yatırım planlıyorlar:
  Enerji: Grubun işlerini büyütmeyi planladığı enerji alanında planlanan yatırımlarla toplam 945 megavatlık güce ulaşılması planlanıyor.
  Şuan 124 megavat HES, 50 megavatlık JE5 yatırımı bulunan şirket, izmir'de 100 megavatlık RES, Manisa'da 50 megavatlık JE5 santrallerinin yatırım çalışmalarına devam ediyor. Üç yıl içinde devreye girecek santrallerle toplam 2,9 milyar dolarlık yatırım yapılması hedefleniyor.

  PPP: 2,8 milyar dolar yatırımla izmir, Kocaeli ve Ankara'da yaklaşık 7 bin yatak kapasiteli, üç şehir hastanesi yapılıyor. Buna Samsun ve İstanbul gibi yeni kentlerin de eklenmesi planlanıyor. Bunun için yeni ortaklıklarla ilerleme yolu seçiliyor.

  İnşaat: Yapımı devam eden üç baraj ve beş arıtma tesisinin yanı sıra İzmir, Ankara ve İstanbul'da dört projede yaklaşık 2 milyar dolarlık yatırımı bulunuyor. Mahall Ankara, Mahall Bomonti, Çiftçiler T ovvers ve Çukurambar gibi projelerle toplamda 1 milyon 106 bin metrekarelik bir inşaat alanına ulaşılacak.

  -Ekonomist -
   
 3. mr. robot

  mr. robot Daimi Üye

  Mahall Ankara projesinde 226’ sı ofis, 246’ sı konut, 78’ i City Suits, 129’ u otel odası ve 422’si mağaza olmak üzere 1218 bağımsız bölüm bulunuyor. 2+1 / 3+1 / 4+1 tipinde daireler mevcut. Daire büyüklükleri 148 - 244 m² arasında değişiyor.
   
  malkara lordu bunu beğendi.
 4. osiris666

  osiris666 Yönetici Yetkili Kişi

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş