YDA Group

Konu, 'Gayrimenkul Sektöründeki Firmalar' kısmında trgy tarafından paylaşıldı.

 1. trgy

  trgy Yönetici

  YDA Group: Temelleri 1954 yılına dayanan YDA Group; bünyesindeki ilk inşaat & taahhüt firması olan AKSA İnşaat ile 42 yılı, Group’un onursal başkanı ve kurucusu rahmetli Yaşar Dede Arslan’ın adına ithafen kurulan YDA İnşaat ile de 22 yılı geride bırakarak, yarım asrı aşan tecrübesiyle istikrarlı büyüme ivmesini sürdürmektedir.

  Ana faaliyet alanı olan inşaat sektöründe; Anahtar Teslimi Projeler, Yap İşlet Devret (Y.İ.D) ve Kamu Özel İşbirliği (KÖİ / PPP) modelleri ile Havalimanları ve Sağlık Kampüsleri Yatırım Projeleri, Yüksek Teknolojik Binalar, Endüstriyel Tesisler, Çimento Fabrikaları, Altyapı Projeleri, Yollar, Köprüler, Kavşaklar, Yüksek Katlı Binalar, Toplu

  Konut Projeleri, İş Merkezleri, Alışveriş Merkezleri, Hastaneler, Okul Kompleksleri, Apartmanlar, Lüks Konutlar, Villalar, Gayrimenkul Geliştirme Projeleri gerçekleştiren YDA Group; planlı ve istikrarlı büyüme politikasıyla inşaat sektörünün yanı sıra, pazarın gelişen ihtiyaçlarını ve müşterilerinin beklentilerini karşılamak için yan sanayi ve
  hizmet dalları oluşturarak geniş bir faaliyet yelpazesinde hizmet vermeye devam etmektedir.

  Bu doğrultuda; İnşaat & Taahhüt, Gayrimenkul Geliştirme, Havacılık, Medikal & Sağlık, Enerji, Güvenlik & Catering, Tarım ve Açıkhava Dijital Reklamcılık sektörleri olmak üzere sekiz temel alanda yoğunlaşan YDA Group; faaliyet gösterdiği her alanda dünya standartlarında hizmet sunmayı ilke edinmiştir. Kalitesini ve güvenilirliğini sahip olduğu uluslararası kalite belgeleri; ISO 9001:2000 Kalite Yönetimi Standardı, ISO 14001:2004 Çevre Standardı ve OHSAS 18001 İşçi Sağlığı ve Kalite Yönetim Sistemleri Standardı ile belgelendirmektedir.

  2000’li yılların başından itibaren uluslararası pazara açılarak, Kazakistan, Ukrayna, Birleşik Arap Emirlikleri, Rusya, Suudi Arabistan, Afganistan ve Moldova gibi pek çok
  ülkede projelere imza atmış olan YDA Group; gayrimenkul yatırım projelerinin yanı sıra yurt içi ve yurt dışında Yap İşlet Devret ve Kamu Özel İşbirliği modeli ile hayata geçirilen alt yapı projelerinde özellikle de şehir hastaneleri konusunda öncü ve deneyimli firmalardan biri olma konumunu sürdürmektedir.

  Farklı sektörlerde faaliyet gösteren şirketleriyle YDA Group bugün; yurt içi ve yurt dışı iştirakleri bulunan, uluslararası düzeyde iş hacmi yaratan, 6,8 milyar USD’yi bulan tamamlanmış projeleriyle Türkiye’nin lider şirketler topluluklarından biridir.
   
 2. Admin

  Admin Admin Yetkili Kişi

  İstanbul Uluslararası Finans Merkezi (İFM) projesi kapsamında inşa edilecek Halk GYO'nun 46 ve 34 katlı kulelerini YDA Group yapacak.

  YDA Group'tan yapılan açıklamaya göre, binaların yapımı için ana yüklenici seçimi ihale sürecini tamamlandı. İhalede 751,5 milyon lira ile en uygun "Anahtar Teslimi Götürü Bedel" teklifini veren YDA İnşaat Halk GYO ile ana yüklenici hizmet sözleşmesini imzaladı.
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş